Zhiyun pürüzsüz Q3 akıllı telefonlar Gimbal 3-Axis el sabitleyici akıllı telefonlar için iPhone/Samsung/Huawei/Xiaomi/eylem kamera.

Availability: In stock

US $89.00

Zhiyun pürüzsüz Q3 akıllı telefonlar Gimbal 3-Axis el sabitleyici akıllı telefonlar için iPhone/Samsung/Huawei/Xiaomi/eylem kamera

Product Discription

Özellikler:

1. 【Hafif ve Portable】 Q3 sadece 0.75lb(340g) ağırlığındadır, 0.62lb(280g) cihaza kadar destekler. Şık, katlanabilir tasarım her yerde alınmasını sağlar. Dahili 1500 mAh pil 10 saate kadar çalışabilir. Vloggerlar için uzun bir yolculuk sırasında sürekli çekim taleplerini kolayca ele almak için mükemmeldir.

2. Her yolda 【 180 ° döndürülebilir dolgu ışığı-parlaklık. Üç ayarlanabilir parlaklık seviyesi ile her açıdan sizi aydınlatmak için dokunmatik düğmeli entegre döndürülebilir dolgu ışığı. Ön, arka veya 180 ° her yerde daha parlak bir garanti.

3. 【Nesne takibi-SmartFollow 3.0 】 pürüzsüz Q3, smart3.0 özelliğine sahiptir, konuların her zaman spot ışıkta kalmasını sağlar. SmartFollow 3.0 uygulamasını uygulama üzerinden sadece bir dokunuşla etkinleştirin.

4. 【Kliplerinizi akıllı hale getirmek ve doğru şekilde düzenlemek için filtreler 】 videolarınızı inanılmaz şablonlarla, müziklerle, özel efektlerle ve filtrelerle mükemmelleştirin ve özelleştirilmiş akıllı modlarla istediğiniz her şeyi çekin; fantastik özel efekt şablonları ile yaptığınız videoyu oluşturmak ve paylaşmak için çevrimiçi düzenlemeyi deneyin.

5. 【Canlı akış-tüm platformlar için bir master】 one uygulaması gibi akış. Birden fazla canlı akış platformunda yüz izleme elde etmek için ZY cami'de AILive kullanın. Yüz izleme, kameralarda, glamour etkisi uygulamalarında ve kısa video uygulamalarında da mevcuttur.

Şartname:

Her şekilde 180 ° döndürülebilir dolgu ışığı-parlaklık

SmartFollow 3.0-takip yapılan akıllı ve kolay

Hareket kontrolüne evet de

Anında Dolly Zoom

Geniş ve geniş yakınlaştırma

Birden fazla ''siz'', çoklu eğlence

Panorama

Kliplerinizi akıllı hale getirin

Hemen düzenle

ZY Cami editörü

Bir usta gibi akış

ZY Remo ile daha fazlasını keşfedin

Manzara/portre çekimi

SMOOTH-Q3 paket:

1 * SMOOTH-Q3 sabitleyici

1 * Tripod

1 * USB tip-c şarj kablosu

1 * hızlı başlangıç kılavuzu


SMOOTH-Q3 Combo paketi:

1 * SMOOTH-Q3 sabitleyici

1 * koruyucu çanta

1 * bilek kayışı

1 * Tripod

1 * USB tip-c şarj kablosu

1 * hızlı başlangıç kılavuzu


240460961;

Related Product