FeiyuTech G6 artı 3-Axis el Gimbal sabitleyici Smartphone Gopro Hero 7 6 5 Sony RX0 Samsung s8 800g yük Feiyu G6P.

Availability: In stock

US $144.58

FeiyuTech G6 artı 3-Axis el Gimbal sabitleyici Smartphone Gopro Hero 7 6 5 Sony RX0 Samsung s8 800g yük Feiyu G6P

Product Discription

Ürün açıklaması

Ana vadeli:

Odak halkası: APP üzerinde fax'e bağlanarak kameranın yakınlaştırma/takip odağını tam olarak kontrol etmek için sihirli halka kullanın; vicool uygulamasını bağlayarak cep telefonunun yakınlaştırma/takip odağını manuel olarak kontrol etmek için sihirli halka kullanma; Kaydırma, devirme ve haddeleme motorlarının joystick konumunu tam olarak ayarlayın.

Odak halkası: kameranın yakınlaştırmasını kontrol edin/kameranın takip odağını kontrol edin/pan-tilt üç eksenli/fonksiyon modu kontrolünü tam olarak kontrol edin.

Wifi + Bluetooth bağlantısı: bluetooth ve wifi'ye bağlandıktan sonra, G6 Plus odağı ayarlamak için kamerayı kontrol edebilir, çekim modunu değiştirebilir, çözünürlüğü seçebilir, vb.

Tüm görüş alanını kontrol etmek kolay: fotoğraflama, çekim, takip odak, yakınlaştırma, hassasiyet ayarı, beyaz dengesi, pozlama değerini kontrol etmek için uyumlu bir cihaza WIFI bağlanması, ve üç profesyonel kamera markası ve GoPro anahtarlama modu fonksiyonları.

Haddeleme düğmesi: arkadaki manuel haddeleme ayar fonksiyonu, resimlerin kişiselleştirilmiş manzara kompozisyonunu kolayca değiştirir.

Genişletilmiş aksesuarlar: alt ve yan taraftaki 1/4 inç dişli delikler, gövde, piyasadaki 1/4 inç iplik ile tüm fotoğrafik ekipman aksesuarları ile uyumlu 1/4 inç dişli delikler ile birlikte gelir.

Hizmet şartları

Nakliye yöntemi: biz genellikle DHL/EMS/Fedex tarafından gimbal göndermek ve POSTNL tarafından aksesuarları göndermek farklı ülkeden değişir. Özel isteğiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Nakliye maliyeti: sipariş verirken, siparişinizin nakliye maliyetini görebilirsiniz. Ancak mesafe alan ücreti nakliye maliyetine dahil değildir. Adresiniz mesafe alanına aitse, mesafe alanı ücretleri için ödeme yapmalısınız. Ya da gönderemeyiz.

Ambalaj süresi: siparişinizin ödemesi tamamlandıktan sonra, ambalajı düzenleyeceğiz ve paketi 7 gün içinde göndereceğiz.

Nakliye süresi: genellikle yaklaşık 7-10 gün sürer eğer parsel olsun DHL veya Fedex tarafından gemi. Ama biz bireysel ülkelerde gümrük takas süreleri farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası sevkiyat teslim süresi garanti etmiyoruz.

Gümrük ücreti: madde fiyat ve nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri dahil değildir. Alıcılar, ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretleri, aracılık ücretleri, görev ve vergilerden sorumludur. Gümrük faturasını temizlemeniz gerekiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Dönüş:
1. Herhangi bir sohbet ve neden olmadan herhangi bir iade kabul etmiyoruz.

2. Alıcı öğeyi iade etmek istiyorsa, alıcı öğenin orijinal koşullarında olduğundan emin olmalıdır (bir hafta içinde).

3. Öğeler iade edildiğinde hasar görmüş veya kaybolduysa, alıcı bu tür hasar veya kayıplardan sorumlu olmalıdır ve tam bir geri ödeme yapmayacağız.

4. Alıcı öğeyi iade nakliye ücretleri sorumlu olacaktır.

Garanti:
1. Bir yıl garanti. (Bir yıl içinde lojistik makbuz süresine tabi)

2. Ürünler çalışmıyor ve insan hasarı/fiziksel hasar/su neden değilse, alıcı satıcıyla irtibata geçebilirsiniz düzeltmek için iade isteyin. Satıcı nakliye maliyetini üstlenecektir.

3. Ürünler çalışmıyorsa ve insan hasarı/fiziksel hasar/su kaynaklanıyorsa, alıcı bakım maliyeti ve nakliye maliyeti de dahil olmak üzere tüm masrafları ödemelidir.

Geribildirim:
1. Memnuniyetiniz ve olumlu geribildirim bizim için çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerimizden memnunsanız lütfen olumlu ve 5 yıldız bırakın.

2. Bizim ürün veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim ayrılmadan önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. Herhangi bir sorunu çözmek ve size en iyi müşteri hizmetlerini sunmak için elimizden geleni yapacağız.


231896800;

Related Product