FeiyuTech Feiyu Vimble 2A kamera Gimbal el sabitleyici ile 180mm uzatma kutup için Gopro Hero 5 6 7 eylem kamera.

Availability: In stock

US $89.10

FeiyuTech Feiyu Vimble 2A kamera Gimbal el sabitleyici ile 180mm uzatma kutup için Gopro Hero 5 6 7 eylem kamera

Product Discription

Nakliye yöntemi: biz genellikle DHL/EMS/Fedex tarafından gimbal göndermek ve POSTNL tarafından aksesuarları göndermek farklı ülkeden değişir. Özel isteğiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Nakliye maliyeti: sipariş verirken, siparişinizin nakliye maliyetini görebilirsiniz. Ancak mesafe alan ücreti nakliye maliyetine dahil değildir. Adresiniz mesafe alanına aitse, mesafe alanı ücretleri için ödeme yapmalısınız. Ya da gönderemeyiz.

Ambalaj süresi: siparişinizin ödemesi tamamlandıktan sonra, ambalajı düzenleyeceğiz ve paketi 7 gün içinde göndereceğiz.

Nakliye süresi: genellikle yaklaşık 7-10 gün sürer eğer parsel olsun DHL veya Fedex tarafından gemi. Ama biz bireysel ülkelerde gümrük takas süreleri farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası sevkiyat teslim süresi garanti etmiyoruz.

Gümrük ücreti: madde fiyat ve nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri dahil değildir. Alıcılar, ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretleri, aracılık ücretleri, görev ve vergilerden sorumludur. Gümrük faturasını temizlemeniz gerekiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Dönüş:
1. Herhangi bir sohbet ve neden olmadan herhangi bir iade kabul etmiyoruz.

2. Alıcı öğeyi iade etmek istiyorsa, alıcı öğenin orijinal koşullarında olduğundan emin olmalıdır (bir hafta içinde).

3. Öğeler iade edildiğinde hasar görmüş veya kaybolduysa, alıcı bu tür hasar veya kayıplardan sorumlu olmalıdır ve tam bir geri ödeme yapmayacağız.

4. Alıcı öğeyi iade nakliye ücretleri sorumlu olacaktır.

Garanti:

1. Bir yıl garanti. (Bir yıl içinde lojistik makbuz süresine tabi)

2. Ürünler çalışmıyor ve insan hasarı/fiziksel hasar/su neden değilse, alıcı satıcıyla irtibata geçebilirsiniz düzeltmek için iade isteyin. Satıcı nakliye maliyetini üstlenecektir.

3. Ürünler çalışmıyorsa ve insan hasarı/fiziksel hasar/su kaynaklanıyorsa, alıcı bakım maliyeti ve nakliye maliyeti de dahil olmak üzere tüm masrafları ödemelidir.

Geribildirim:
1. Memnuniyetiniz ve olumlu geribildirim bizim için çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerimizden memnunsanız lütfen olumlu ve 5 yıldız bırakın.

2. Bizim ürün veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim ayrılmadan önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. Herhangi bir sorunu çözmek ve size en iyi müşteri hizmetlerini sunmak için elimizden geleni yapacağız.


231896800;

Related Product